Увійшли до фіналу чемпіонату України

У нинішньому ігровому сезоні середня вікова група футболісток була представлена найбільшою кількістю команд-учасниць. Так, у першому відбірковому етапі стартували 34 команди з 16 областей України. Команди було розбито на 7 підгруп (за територіальним принципом). За результатами ігор в підгрупах було виявлено 16 кращих команд, які 25-27 січня розіграли півфінал (4 групи по 4 команди). По дві кращі команди з цих чотирьох груп потрапили до фіналу «вищої ліги», а інші позмагаються в фіналі «першої ліги».

Команда ФК «Жайвір» Шполянської ДЮСШ успішно подолала ІІ відбірковий етап, який відбувся в м. Вознесенськ, поступившись досвідченій команді м. Гребінка 2:5 та здобувши дві перемоги над командами м. Вознесенськ 4:2 , м. Арциз 5:2, зайняла друге місце в групі, потрапивши до вісімки кращих команд України цієї вікової категорії. А 2-4 березня побореться за призові місця у вищій лізі.

До фінальної вісімки, крім нашої команди, потрапили команди ДЮСШ №3 м.Івано-Франківськ, ДЮСШ міст Маміашвілі та Конотоп, ДЮСШ-1 м.Черкаси, «Ладомир» м.Володимир-Волинський, ДЮСШ «Надія» м.Гребінка, «WFC Kharkiv» ДЮСШ-8 м.Харків, Багіра ДЮСШ м.Ліман

Відмітимо значний ігровий прогрес капітана команди Альони Вінковської, яка незважаючи на те що, є наймолодшим гравцем, стала справжнім лідером атакуючої ланки.

Віталій ГОНЧАРЕНКО, тренер-викладач Шполянської ДЮСШ