В області запрацював новостворений Центр психологічного відновлення (ВІДЕО)

В області запрацював новостворений Центр психологічного відновлення Управління ДСНС, в якому рятувальники та їхні родини матимуть змогу відновити свій психоемоційний стан та зберегти професійний потенціал.

У Центрі використовують різні сучасні методи, одним з яких є комплекс дихальних вправ під релаксаційну музику у новій соляній кімнаті.

Ще одна терапія, яка допоможе хлопцям та їх сім`ям позбутися тривоги та розслабитись, є релаксаційні вправи у кімнаті релаксації та арттерапія. Новинкою методики, яка використовується в цій кімнаті, стала каністерапія -заняття, що проводиться  за участю собак. Спілкування з собакою справляє «ефект психологічного підживлення» і є емоційно важливим в мобілізації емоцій та емпатії. Собака нікого не залишає байдужим, адже ігри та тактильний контакт з  нею мотивують та спонукають до спілкування, а також знижують втому та заспокоюють.Рятувальники щодня знаходяться у бойовій тривожності, і це залишає відбиток на сім`ї, на близькому оточенні, на них самих. Цей стан необхідно пропрацьовувати з психологом. Тому, виникла ідея створення Центру психологічного відновлення, метою якого є повернути психічне здоров`я та відновити свої сили кожному, хто цього потребує.

За інформацією пресслужби УДСНС в Черкаській області