В ОДА розповіли про хворих на COVID черкащан

фото тематичне

За останню добу лабораторний центр провів 525 ПЛР-досліджень, позитивні із яких - 7. COVID-19 виявили в 4 жителів м. Черкаси, по 1 в Корсунь-Шевченківському, Звенигородському та Жашківському районах.

Про це розповіла очільниця Управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Лариса Кошова на своїй сторінці у "Фейсбук".Зі слів чиновниці, на стаціонарному лікуванні перебуває 27 пацієнтів, 23 із яких мають ускладнення у виді пневмонії: 21 - у Черкаській міській інфекційній лікарні; 5 - в Уманській міській лікарні; 1 - Золотоніській районній лікарні.

- Ще 109 осіб лікуються вдома під наглядом сімейних лікарів. Одужали від хвороби 778 черкащан (+1 за добу). Летальних випадків - 35, - зазначила пані Лариса. - У країні і надалі діють загальні правила карантину: використання масок, дезінфекція рук та дотримання соціальної дистанції. Також в умовах адаптивного карантину певні обмеження діють на територіях районів або міст. Ці правила відрізняються в залежності від рівня небезпеки. Інформацію про ці обмеження розміщено на сайті МОЗ. У помаранчевій і червоній зонах припиняється планова госпіталізація.