В ОСТАННЬОМУ ПОЄДИНКУ НАПАДНИК ВОЛОДИМИР ОРДИНСЬКИЙ ВІДЗНАЧИВСЯ ХЕТ-ТРИКОМ

26 вересня відбувся сімнадцятий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. ФК «ЛНЗ-Лебедин» свою чергову зустріч провів на міському стадіо-ні «Колос» з монастирищенським «Авангардом». Матч розпочався атаками наших футболістів, які заволоділи центром поля, контролюючи хід поєдинку. В господарів було кілька слушних нагод «розмочити» рахунок, але вдало діяв захист і воротар гостей.

В середині першого тайму нашому півзахиснику Антону Крамару вдається сольний прохід, який завершується взяттям воріт — 1:0 на користь лебединців. Не минуло й кількох хвилин, як Андрій Калініч потужним ударом зі штрафного доводить перевагу господарів до 2:0.

На початку другого тайму в одній із контратак гості скорочують розрив — 2:1. У відповідь наші футболісти посилюють натиск на ворота «Авангарду». В одній з атак нападник «ЛНЗ-Лебедин» Віктор Александров доводить рахунок поєдинку до 3:1. Потім гра переходить в спокійне русло — команди дограють зустріч. Наші нападники не використовують декілька зручних моментів для взяття воріт. Остаточний підсумок матчу — 3:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

3 жовтня відбувся вісімнадцятий тур, в якому наші футболісти зустрічалися на виїзді з ФК «Канів». Гра розпочалася за переваги гос-тей, які перегравали господарів майданчика на всіх ділянках поля. Вже на початку поєдинку Антон Крамар, обігравши в штрафному майданчику декількох канівчан, відкриває рахунок. Через декілька хвилин Володимир Ординський подвоює рахунок. Проходить ще декілька хвилин матчу і Євген Розка збільшує розрив до 3:0.

Гра переходить в спокійне русло, але наші футболісти продовжують атакувати ворота господарів — знову Володимир Ординський забиває гол, доводячи рахунок до 4:0. Через декілька хвилин Артем Охріменко забиває п’ятий гол. На-прикінці першого тайму Володимир Ординський робить хет-трик, доводячи рахунок першої половини матчу до 6:0.

В перерві матчу «ЛНЗ-Лебедин» проводить декілька замін, надаючи змогу відпочити гравцям основи. Футболісти, що вийшли на заміну, доводять поєдинок до 7:0 — гол на рахунку Максима Кретова. Господарям так і не вдалося «розмочити» рахунок — остаточний результат 7:0 на користь лебединців.