В райдержадміністрації розглянуто скаргу жителів мікрорайону цукрозаводу Шполи

До голови Шполянської районної державної адміністрації Володимира Потапенка звернулись громадяни, користувачі городів, що знаходяться біля вулиці Яблуневої у м. Шпола. Письмова скарга надійшла за підписом 29-ти осіб. Громада мікрорайону колишнього цукрозаводу звертається з проханням не вилучати в них городні наділи та не передавати їх у власність приватному підприємцю Юрію Грабовському. Він, на думку людей, діє незаконними методами та хоче привласнити собі чисті, доглянуті землі

В зв’язку з цим голова райдержадміністрації провів нараду за участю представників громади, правоохоронних органів, заступника голови міської ради та землеупорядника міської ради.

— Потрібно не допустити вилучення у людей городних ділянок, якими вони користуються, — зазначив голова Володимир Потапенко. — Вони роками обробляли земельні наділи, вкладали свій труд і кошти. Крім того, користувачі цих городів вносять за це відповідну плату, що також є джерелом надходжень до місцевого бюджету. За підсумками наради вирішено звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області стосовно скасування наказу Головного управління Держземагенства (Держгеокадастру) в Черкаській області про надання дозволу Грабовському Ю.В. на розроблення проекту землеустрою від вищезазначених земельних ділянок.

ДЖЕРЕЛО:  http://shpola.gov.ua/