В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова»

  Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів».

  По це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, — інформує «Вичерпно».

  Спочатку дітей заманюють у гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання — її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розбірки».

  Одні з основних завдань — постійно бути online, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають 24/7, а також, дивитися психоделічні відео посеред ночі (після цих відео дорослому можна посивіти, вже не говорю про те, що відбувається з психікою дітей). А ще аудіо з «потойбічного світу»…

  В Україні «Червона сова» ледь не вбила 14-річну Леру з Києва. Наступного дня після зникнення дитину знайшли в Умані. Знайомі дівчини повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном й інструкцією у кишені для подальших дій. За попередньою інформацією, поліція підозрює, що причиною стала гра «Червона сова».

  Батькам слід звертати увагу на поведінку дітей. Основні поведінкові ознаки участі дитину у «групах смерті» такі: відчуженість, втома, постійно хоче спати, сидить у мережі посеред ночі, з’являються порізи на руках.

  Якщо ви помітили ці прояви у дитини — не дорікайте і не кричіть на неї. Одразу починайте довірливу розмову. Запевніть, що ви допоможете їй вийти з гри і захистите від наслідків. Якщо дитина не йде на контакт, слід  звернутися  до психолога!