В Умані п’яні підлітки розбили носа хасиду (ФОТО)

В Умані група підлітків побили хасида й забрали його продукти. Інцидент стався 31 серпня увечері біля місцевого супермаркету, пише "Про все".

- Він зайшов до магазину поблизу центральної автостанції, - розповідає ізраїльський бізнесмен Хайм Хазін. – Побили без будь-якої причини. Нанесли кілька ударів в обличчя. Я прекрасно знаю цього чоловіка. Спокійний і тихий. Вважаю, це скоїли антисеміти.

Сам постраждалий зараз вдома лікується. В Умані живе вже кілька років.

- Це трапилося увечері. Я зайшов купити їжі, - згадує  хасид Тензел. – Шестеро молодих людей підбігли й почали виривати пакети з продуктами. Я запитав, що це за жарти такі. Мій товариш. який був зі мною, намагався зробити їм зауваження. Після цього я отримав удари в ніс. Мені залило все обличчя кров’ю. А вони спокійно пішли.

Хайм Хазін вважає цей інцидент початком серйозного протистояння між хасидами та місцевими мешканцями. Каже, цьогоріч утиски стали набагато серйозніші від усіх попередніх років.

Начальник ГУНП в Черкаській області Михайло Куратченко зазначив, що між хасидами та підлітками відбувся конфлікт. Підлітки були в стані алкогольного сп'яніння, та під час бійки розбили одному хасиду ніс. Проте потерпілий відмовився звертатися до поліції. Тому поки що провадження не відкрито.

Підготував Сергій Радченко