В Умані запровадили режим перепусток і перекрили 12 вулиць

В Умані на час масового паломництва хасидів на святкування іудейського нового року перекрили для руху транспорту 12 вулиць та провулків, а також ввели пропускний режим у районах найбільшого скупчення прочан.

Як повідомили у прес-службі управління ДСНС у Черкаській області, для забезпечення безпеки дорожнього руху в місті обмежено рух по вулицях: Визволителів, Шкільній, Садовій, Челюскінців, Пушкіна, Бєлінського, Тургенєва, Софії Перовської, Кулика, провулках Островського, Бєлінського і Толстого. Від сьогодні райони найбільшого скупчення прочан-хасидів перекрито сімома контрольно-пропускними пунктами. Діють кілька видів перепусток: для місцевих жителів, підприємців та гостей.

У місцях відправлення релігійних обрядів та масового перебування паломників встановлено три спеціальних стаціонарних пости, а також розроблено 2  спеціальних піших маршрути, на яких постійно чергують патрулі, сформовані з правоохоронців та рятувальників.

Нині у районному центрі вже зареєструвалися  5 тисяч 765 хасидів, з яких 5 340 – чоловіки, 13 – жінки, 438 – діти.
Цьогоріч на святкування 5775 іудейського Нового року Рош-га-Шана, яке відзначатиметься 24 вересня, очікується приїзд рекордної кількості хасидів – понад 35 тис. паломників з 25 країн.
 
Джерело:http://ck.ridna.ua