Вакцинація на Звенигородщині: 30 осіб отримали щеплення від дифтерії та правця

У рамках виїздів вакцинального автобуса Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб на Звенигородщині було проведено вакцинально-профілактичну кампанію. Фахівці Уманського міськрайонного відділу та Тальнівського відділення Звенигородського районного відділу Черкаського обласного ЦКПХ разом зі спеціалістами амбулаторії загальної практики сімейної медицини та фельдшерського пункту здійснили щеплення жителів сіл Майданецьке та Зеленьків Звенигородського району проти дифтерії та правця. Усього було вакциновано 30 осіб з Тальнівської громади.

Про це пише "Шполяночка+".

Медичні працівники спілкувалися з місцевими мешканцями на тему профілактики інсультів, онкологічних захворювань, поліпшення психічного здоров'я та важливості вакцинації. Вони підкреслили, що єдиний спосіб захистити себе від інфекцій та запобігти небезпечним ускладненням - це щеплення.

Також, з нагоди Місяця боротьби з туберкульозом, спеціалісти центру разом з працівниками місцевих медичних закладів провели круглий стіл на тему розбудови громадського здоров'я місцевого населення. Під час заходу обговорювалися питання профілактики туберкульозу, важливості регулярного скринінгу, механізмів зараження, клінічних проявів хвороби та протиепідемічних заходів для запобігання поширенню зараження серед контактних осіб.

Представники Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб підкреслили важливість вакцинації новонароджених проти туберкульозу, необхідність регулярного моніторингу поширення туберкульозу в громаді та готовність центру надавати всю необхідну допомогу інформаційно та методично.

За інформацією Черкаського обласного ЦКПХ

Коментарі