ВАЛЕРІЙ ЛУЦЕНКО — ЛЮДИНА, ЯКА ЩЕДРА НА КОНКРЕТНІ СПРАВИ

Успіхи і досягнення кожного навчального закладу не можливі без плідної праці технічного персоналу, тих «гвинтиків», без яких не створюються затишні і комфортні умови для дітей. В дошкільному навчальному закладі №1 «Ялинка» понад 10 років суміщає роботу слю­саря і електрика Валерій Ми­колайович Луценко, людина, щедра на конкретні справи. Формула успіху в нього проста — висока працездатність, бага­тий життєвий досвід і бажання робити добро для дітей. Без його винахідливості, творчого підходу були б неможливі добрі справи в житті закладу. Маючи золоті руки, потребу невтомно трудитися, Валерій Миколайо­вич доклав багато зусиль, щоб матеріально-технічна база ди­тячого садка кращала з року в рік.

Хто буває на території са­дочка, обов’язково звертає увагу на нову огорожу з ву­лиць Комсомольської і Гоголя, фізкультурне, ігрове обладнан­ня, нове, по-сучасному зро­блене накриття центрального входу та входу на харчоблок, відремонтовані дорожні зна­ки і світлофори на автомай­данчику. Всі ці зварювальні роботи виконав Валерій Ми­колайович. Він вміло поєднує роботу електрика, слюсаря і сто­ляра. Завдяки його схильності до винахідливості робочі місця помічників вихователів забезпе­чено гарячою водою; в дитячих спальнях оновлені ліжка, в гру­пових приміщеннях виготовлено універсальні дитячі столи, до по­слуг дітей обладнано міні-озерце, яке прикрашає вестибюль дитсад­ка.

Нині Валерій Миколайович перебуває на лікуванні. Прикро, що свій ювілейний день народ­ження він зустрів у лікарняній палаті.

Ми бажаємо йому швидко­го одужання. Хай довгою буде життєва дорога! Нехай доля подарує багато тепла, добра та благополуччя в родині, нехай сторицею віддячить за творчу працю і добро!

Колектив міського дошкільного навчального закладу №1 «Ялинка».