Вартість золота побила історичний рекорд: чи вигідно зберігати кошти в дорогоцінному металі?

Цього року вартість золота зросла на чверть. А в понеділок, 27 липня, вартість золота оновила історичний максимум, установлений 2011 року.
Поки хтось думає, куди інвестувати зароблене, хтось вже заробляє. Чи вигідно зберігати кошти в дорогоцінному металі та чи варто скуповувати, дізнавалось ТСН.

Ціна унції золота зросла до $1944,71. Експерти говорять, що час задуматись над тим, аби вкласти гроші в золото. Лише цього року його вартість зросла мінімум на чверть.

– За останній рік золото подорожчало на понад 25 відсотків у доларах. За кілька останніх років воно подорожчало на 50 відсотків. Я думаю, що це ще не межа, – каже економіст, керівник партнера "Хагс" Ерік Найман.

Проте підвищення цін на золото – це не привід скуповувати ювелірні прикраси, каже економіст. Аби вдало інвестувати свої кошти, радить йти до банків.

– Якщо, наприклад, йдеться про те, що інвестувати в золото, то я рекомендую це робити не через ювелірні прикраси, а безпосередньо купуючи банківські злитки, – каже фахівець .

Експерти кажуть: тим, хто має незначні заощадження, поки варто притримати гроші. Більш сприятлива ситуація для інвестування в дорогоцінний метал може бути вже наступного року.