Вас вітає JOLLY SPACE CLUB!

16 липня вперше у Шполі розпочав свою діяльність  літній дитячо- молодіжний мовний табір з вивчення англійської мови. Молода креативна команда розробила спеціальну освітню програму та новітню методику викладання, що охоплюють різні види діяльності, спрямовані на ефективне засвоєння англійської лексики, граматики та фонетики. 3-годинні заняття організовані таким чином, аби у невимушеній творчій атмосфері заохотити діток до вивчення мови шляхом цікавих інтерактивів та рухливих ігор. За умов активного розвитку новітніх технологій та процесів  глобалізації нудної теорії уже недостатньо, тому JOLLY SPACE CLUB ставить за мету уникнути стандартизованих навчальних форматів і дати дітям можливість вийти за межі, нав’язані школою.

Як приклад, 20 липня JOLLY SPACE CLUB оголосив Днем емоцій. Учасники молодшої та середньої груп мали нагоду не лише навчитися виражати свої емоції англійською, а й розвинути комунікативні здібності, проявити свої акторські та художні вміння.

Таким чином, Jolly space club не зациклюється на одноманітному зазубрюванні граматичних правил, а натомість дає своїм студентам простір для пошуку себе та реалізації своїх творчих задумів, використовуючи такі інтенції з метою їх застосування у вивченні іноземної мови. Це позбавляє учнів страху помилитися і допомагає перетнути мовний бар'єр, відчути себе вільним у спілкуванні англійською.

Ми раді вас повідомити про те, що з 25 до 30 липня розпочинається запис 2 груп вікових категорій 14-15 і 16-18 років, що матимуть змогу пройти інтенсивний курс англійської, котрий триватиме з 1 до 15 серпня включно. Якщо Вам набридло нудитись на літніх канікулах і ви хочете додати краплю інформативних веселощів до повсякденності, тоді вам до нас!

Для того, аби дізнатися деталі навчального процесу, прайси та запису, звертатися за тел. +380985413199. Jolly space сlub loves U.

Тетяна ХИМЕНКО