Васильківські діти святкували зустріч літньої пори

Ось ми і дочекались літа, перше червня — ваша втіха, бо цей день у всьому світі приурочили вам — дітям!
Такими поетичними словами розпочалося свято для дітей у Василькові. Не секрет, що всі ми родом із дитинства.

Діти чомусь завжди прагнуть швидше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Але всьому свій час. День захисту дітей вже багато років відзначається на всій планеті. У цей день особливо гостро порушується питання дитинства, а, отже, майбутнього у всесвітньому масштабі. Адже і сьогодні, у ІІІ-му тисячолітті, сотні, тисячі дітей не мають можливості нормально жити і розвиватися, вчитися і лікуватися.

Тому різні громадські організації багатьох держав, в тому числі — дитячі, опираються на конвенцію ООН про права дитини, борються за щасливе, достойне життя будь-якої дитини у всіх куточках Землі. У нашій країні з кожним роком відчувається все більше піклування держави про підростаюче покоління.

Привітала сільських дітлахів зі святом і початком довгожданої пори літніх канікул директор Васильківського НВК Наталія Мотрич, а святкову програму продовжили ведучі діти Фатіма Захарчук та Яна Майстренко.

Директор сільського будинку культури Ігор Кураш підготовив разом з дітьми чудову концертну програму, яка проходила біля стін сільського будинку культури. Тут співали, танцювали, брали участь у конкурсі малюнків на асфальті, діяв турнір з шашок, грали в теніс, старші діти варили кашу на кострі. По закінченню всім активним учасникам свята вручили грамоти та пригостили смачною кашею.

Людмила ШПОНЬКА. с. Васильків.