Васильківський професійний ліцей запросив до себе на навчання

Минулої п’ятниці на цент-ральній площі міста відбулася презентація робітничих професій, які можна здобути, вступивши на навчання до Державного навчального закладу «Васильківський професійний ліцей». Викладачі та вихованці ліцею в театралізованій формі розповіли всім присутнім на презентації, серед яких були й учні міських навчальних закладів, про обрані ними професії: кухаря-кондитера, офіціанта; муляра, лицювальника-плиточника; трак-ториста-водія, слюсаря з ремонту сільськогосподарської техніки.
На заході побували перший заступник голови райдержадмініст-рації Ірина Береза та міський голова Віктор Заскалета.
Нікого не залишили байдужими продемонстровані майс-тер-класи з сервірування столу, фігурного вирізання овочів, лицювання оздоблювальною плиткою тощо. Були представлені стенди з різних професій, діючі прилади та матеріали, з якими працюють учні. Цікавинкою заходу також став сервірований стіл, на якому привернули увагу присутніх різноманітні салати, торти та випічка. Крім того, смаколиками почастували всіх охочих відвідувачів.
— Я дуже вдячна організаторам фестивалю професій за те, що надали можливість підростаючому поколінню і всім нам наочно побачити, яким професіям навчають в ліцеї, — сказала перший заступник голови Ірина Береза. Вона побажала підростаючому поколінню стати висококваліфікованими спеціаліс-тами та служити на розвиток рідної України.
До присутніх також звернулася директор ліцею Валентина Малогловець, яка подякувала всім учасникам заходу і запросила випускників навчальних закладів Шполянщини на навчання.
Фото Віктора КРАВЧЕНКА.