Вбивають не лише ракети: правоохоронці застерігають черкащан від небезпек в інтернеті

Із вторгненням в Україну російських окупантів розпочалася ще одна війна – інформаційна. Її ведуть усіма можливими засобами, а її жертвами стають не лише дорослі, а й діти.

Нині різноманітні месенджери та соціальні мережі – це інструменти для передачі й обміну будь-якою інформацією.

Правоохоронці вчергове застерігають не поширювати жодної неперевіреної інформації – фейки. Правдиві відомості надають лише офіційні українські та місцеві джерела.

Разом із тим, утримайтеся від поширення відомостей про переміщення українських військових та техніки, розташування об’єктів критичної інфраструктури. Не викладайте у соціальні мережі відео з влучанням ракет та наслідки, які були ними спричинені. Не допомагайте ворогу!

Приділяйте більше часу своїм дітям, контролюйте їх спілкування в інтернеті. Обізнаність — запорука безпеки дитини, як в реальному світі, так і у віртуальному просторі.

Уже є зафіксовані випадки, коли у месенджерах дітям пропонували гроші в обмін на інформацію про місце розташування та маршрути пересування українських військ. Тому будьте пильні, вбивають не тільки кулі та ракети – вбиває інформація!

За інформацією головного управління Національної поліції у Черкаській області