Вдячні всім, хто допоміг під час пожежі

 – Тиждень переживань і страхів після пожежі, що сталася в нашому будинку, залишився позаду. Тяжко згадувати, душить біль, але життя триває. Кажуть, час лікує, та у нашій пам’яті залишиться відбиток про цю страшну для всіх нас подію, – пишуть в листі до редакції мешканці  буд. №35 по вул. Соборній, де нещодавно сталася пожежа, Євгенія Мазур, Дмитро Шептицький, Ірина Коваленко, Світлана Бондаренко, Інна Мрига  та інші.

Хтозна, як би закінчилися ця страшна трагедія, якби вчасно не забив тривогу житель цього під’їзду Володимир Коваленко. У цей час у домі, не підозрюючи про біду, спали його мешканці.

– Важко навіть уявити, що могло б трапитися, якби вогонь перекинувся на дах будинку, де смола. Ми всі дякуємо, що Володимир Володимирович не розгубився і забив на сполох, – зазначають автори. – Ми  також вдячні пожежникам та медикам, які вчасно надали кваліфіковану допомогу. Бажаємо всім здоров’я, а особливо пожежному Олексію Полтавцю, який, рятуючи нас, сам потрапив до лікарні.

 Як розповідають мешканці під’їзду, зараз вони  власними зусиллями та коштами відновлюють його. Відгукнулися також родичі та рідні мешканців квартир, які надають посильну допомогу у ремонті.