Представники Шполянщини посіли третє місце на ІV спартакіаді Черкащини «Сила духу»

26 травня спортивний комплекс «Манеж» обласної школи олімпійського резерву гостинно та привітно зустрічав представників 10 відділень фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань районів області та м. Черкаси, учасників обласної спартакіади «Сила духу».

Організаторами змагань виступили управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Черкаській області спільно з обласною організацією ФСТ «Спартак» та відділенням НОК України у Черкаській області.

В урочистому відкритті спартакіади взяли участь начальник управління Фонду в Черкаській області Василь Драченко, заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Тетяна Касян, заступник голови федерації профспілок області Інна Манько, головний лікар КЗ «Обласний центр медико-соціальної експертизи» Владлен Лепський, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Катерина Коваленко та голова обласної організації ФСТ «Спартак» Юрій Мрачковський.

У змаганнях взяла участь і команда зі Шполянського району, яка зайняла призове ІІІ місце з бомбаскету.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, дипломами та нагородною атрибутикою НОК України. За підсумками змагань сформовано збірну команду області, яка у червні в Ужгороді візьме участь у ІV всеукраїнській спартакіаді «Сила духу».

Шполянське відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України дякує спонсорам (СТОВ «Урожай», ТОВ «Маяк-Агро», СФ «Деметра») за надану допомогу в проведенні спартакіади.

Олена ОВЧАРЕНКО, начальник відділення.
НА ЗНІМКУ: нагороду отримує Юрій РОМАНОВСЬКИЙ.