ВДЯЧНІ ВАМ ЗА ТУРБОТУ

Село Терешки, як і багато інших сіл України, малочислене, більшість його жителів ― пенсіонери, які свого часу працювали на полях колгоспу ім. Шевченка.

Коли розпочалось розпаювання землі, люди, які працювали на той час, одержали земельний пай (в основному до 4 га). Та життя не стоїть на місці, батьки давно повмирали, і за рішенням зборів ці земельні паї успадкували діти, онуки.

Ми вже багато років співпрацюємо з ПрАТ ім. Шевченка і не шкодуємо про це.

Радують нас і гарні поля господарства, і високі врожаї, плата за паї, яку ми нещодавно одержали. Зустрівшись із директором господарства В.М.Гончаренком, запитали, як йому вдається отримувати високі врожаї. На що Валерій Миколайович відповів, що коли все проводити вчасно, орати та вносити добрива, то й земля віддячуватиме за це. Тому ми не радили б вірити заїжджим орендарям, котрі обіцяють золоті гори, і щоб потім не обпектися на тих обіцянках.

Ми, пайовики ― Н.Потеряйко, Т.Шинкаренко, Т.Вовк, М.Бондаренко, Г.Рура, Г.Кушпіль, М.Поліщук, О.Запорожець, В.Семко, Г.Метліцька, Д.Сало, К.Денисенко, В.Порохняк, М.Кириченко ― висловлюємо щиру вдячність за добре ставлення до нас керівництву цього сільгосппідприємства ― директору ПрАТ ім. Шевченка Валерію Миколайовичу Гончаренку та голові наглядової ради Миколі Миколайовичу Гончаренку. Дякуємо механізаторам А. Мостовому, М.Шовковому та усім, хто бореться за вирощування гарних врожаїв!

Напередодні свята ― Дня працівників сільського господарства, бажаємо вам:

Запалу, енергії, сили доволі,
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості долі, людської поваги.
На довгих стежинах вашої ниви
Будьте завжди ви здорові й щасливі!

Від імені пенсіонерів