Великоднє привітання

Дорогі жителі Шполянської громади!

Воскресіння Христове — найважливіша подія в житті християн. Цього дня людські серця сповнюються безмежною радістю. Це свято виводить нас за межі земного життя, за рамки суєтної буденності. Воно возвеличує людей та єднає з Творцем.

Хочеться, щоб усе людство цінувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри — над безнадією.

Традицію відзначення Великодня плекали й зміцнювали кілька десятків поколінь наших предків. Зберігаємо її і ми, щоб передати наступним поколінням. Щиро радіємо великому й величному святу. Нехай же в ці дні сповниться безмежжям Христової радості кожна українська душа.

Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх Героїв, які полягли за Україну. Особливо уклінно просімо Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає Україну.

Бажаємо всім душевного тепла, здоров’я, щастя, а також твердої віри. Віри в Бога і віри в те, що на шполянській землі і Україні завжди пануватиме мир та добробут.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою

Сергій   КРАВЧЕНКО,

міський голова

Шполянської об’єднаної

територіальної громади          

Олександр КУЗУБ, голова Шполянської районної ради