Весняна толока: у Шполянській громаді пройшов тиждень благоустрою

У Шполянській громаді пройшов тиждень благоустрою. Щороку місцева влада ініціює загальну толоку «За чисте довкілля». Проводять її в межах Дня довкілля, який офіційно в Україні установлений у третю суботу квітня.

Протягом тижня у громаді прибирали у парках, скверах, зелених зонах, узбіччях доріг, біля водойм. Очистили і стихійні сміттєзвалища.

Допомагали комунальним службам громади (КП «Благоустрій», КП «Комунальник») працівники органів місцевого самоврядування, галузей освіти, культури, охорони здоров’я, підприємства та установи Шполянської ОТГ, приватні підприємці.

Аби зробити громаду чистішою, до роботи долучились також працівники Шполянської філії обласного центру зайнятості, Шполянського відділення ПАТ «Черкасигаз», компанії "Укртелеком", віряни Церкви адвентистів сьомого дня, громадські організації та небайдужі шполяни.

Акція пройшла у всіх населених пунктах Шполянської громади, організацією якої на місцях займались старостинські округи сіл залучивши небайдужих жителів, орендарів та приватних підприємців.

За інформацією Шполянської міської ради