Вибори скінчилися, а роботи на дорогах продовжуються

Благоустрій

Як не дивно, але «шалена» виборча кампанія у Шполі ніяк не вплинула на хід господарських робіт у місті. Окрім того, що ремонт доріг проводиться за рахунок міського бюджету, є об’єкти, які фінансуються в рамках соціального партнерства.

Так, тільки за останній час на дорогах по вулиці Мар'янівській,  Лебединській та Івана Піддубного коштом Групи компаній ЛНЗ проведено ямкові ремонти. На це керівництво ЛНЗ виділило 200 тисяч гривень.

- Приємно бачити, як щодня наше рідне місто змінюється і стає привабливим, — каже шполянин Ігор Ткаченко. - Не зважаючи на економічні кризи, виборчі процеси та ряд інших причин, які знаходили до цього ті, кому було байдуже місто, є люди, які продовжують працювати на користь громади. Я  з надзвичайною повагою і гордістю ставлюся до представників бізнесу, які думають не лише про власне збагачення, а й роблять неоціненний внесок у розвиток нашого міста. Тому, не маю сумнівів, що за якийсь рік-два Шпола стане містом європейського зразка!

-    Щодня спостерігаю за будівельними роботами у місті і щиро радію.  Ось полагодили дорогу на Мар’янівському провулку,  якою щонеділі шполяни масово йдуть до базару. А коли дізналася про те, що цей ремонт проведений за кошти Групи компаній «ЛНЗ», стала ще щасливіша. Адже впевнена, що завдяки небайдужості таких людей, в нас є всі шанси на гідне майбутнє. Тому,  хочу висловити вдячність її керівникам за реальну турботу про благополуччя громади, - зазначила випадкова співбесідниця кореспондента «Шполяночки+» пані Світлана.

Також проходять роботи з оновлення тротуарів в центрі Шполи. До цього активно долучилися і приватні підприємці, і депутати міської ради.

Адже відтепер, у Шполянській ОТГ розпочалося нове життя  з реалізацією безлічі господарських проектів і завдань.  А успіх значно закріпиться, якщо у цьому сприятиме і соціально відповідальний бізнес, який не на словах, а на ділі доводить свою готовність ставати в ряди зодчих нашого спільного майбутнього.       

 Наталія ДАВИДЕНКО