ВІД СЛІВ — ДО СПРАВ

НА ВИКОНАННЯ НАКАЗІВ ВИБОРЦІВ

Ще в статусі кандидата на посаду міського голови Шполи Сергій Кравченко запевнив земляків, що у разі обрання його мером, працюватиме сам і організує роботу міської ради задля виконання наказів виборців.

«Традиційно перед виборами всі обіцяють «золоті» гори, а вже наступного після виборів дня забувають про свої обіцянки. Однак наша політична сила (ВО «ЧЕРКАЩАНИ») слів на вітер не кидає.

Ми систематизували проблеми міста, про які говорили шполяни на зустрічах, склали план першочергових заходів із виконання наказів виборців міста і готові вже сьогодні працювати над його реалізацією. Але хочу наголосити, ми розуміємо, що це лише частина проблем, які турбують шполян. Ми продовжуватимемо зустрічі з громадою вже як діюча влада, і всі побажання шполян, які будуть висловлені на них, увійдуть в Програму розвитку міста Шпола на 2016 рік», — запевняє міський голова міста Шпола Сергій Кравченко.

Пропонуємо до уваги читачів цей план. І вже самі шполяни стежитимуть за тим, як та наскільки якісно він виконується.

ПЛАН ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАХОДІВ
ІЗ ВИКОНАННЯ НАКАЗІВ ВИБОРЦІВ МІСТА

n Організувати і провести вибори вуличкомів: вул. Жуковського, Некрасова, Кірова та інші вулиці, де нині відсутні вуличкоми.

n Провести освітлення вулиць: Фрунзе, Жукова, Шолохова, Акопяна, Комінтерну, Черняховського, пров. Кірова.

n Замінити окремі опори, плафони, лампи на вулицях: Некрасова, Лисенка, Енгельса, Васильківській, Мар’янівській, Нахімова, Котовського, 40-річчя Перемоги, пров. Забережному.

n Провести грейдерування і часткове підсипання вулиць: Танкістів, Ушакова, Разіна, Молодіжної, Гвардійської, Польової, Пірогова, Лисенка, Невського, Зої Космодем’янської, Ковпака, Мар’янівської, Котляревського, Іванівської, Карбишева, Дружби, Котовського, 40-річчя Перемоги, Ушинського, Нахімова, Низової, провулків Пролетарського, Польового, Папаніна, Забережного.

n Ліквідувати стихійні сміттєзвалища на вулицях: Комінтерну, Слобідській, Калигірській, Фоміна, Перемоги, Нахімова.

n Упорядкувати територію міського кладовища по вул. Нахімова, прилеглу територію до ринку біля залізничного вокзалу.

n Заасфальтувати ділянки вулиць Шевченка (біля клубу), Жуковського, Ватутіна, Фрунзе, Горького, Тельмана, Куйбишева, Боженка.

n Провести обрізку старих і аварійних дерев по всіх вулицях міста.

n Вирішити питання водопостачання будинків по вулиці Чернишевського, Нахімова.

n Встановити автобусні зупинки біля міського кладовища, по вулиці Дніпровській, Слобідській, Комінтерну, Забережній.

n Вирішити питання проведення Інтернету в дитячі садки «Сонечко» та «Зірочка».

n Організувати патрулювання вулиць у вечірній час.