«ВІДРЕМОНТУЄМО ДОРОГУ У ЖУРАВЦІ»

Директор ПАТ «ЛНЗ» Анатолій ТКАЧЕНКО: «ВІДРЕМОНТУЄМО ДОРОГУ У ЖУРАВЦІ»

Про ремонт головної вулиці жителі Журавки мріють вже не один рік. Та жодна передвиборча обіцянка представників політикуму різного розливу, на жаль, не втілилася досі в життя. Але днями журавчан порадувала звістка про наміри місцевого орендаря земель — ГК «ЛНЗ» вкласти мільйон грн. у ремонт дороги, всуціль вкритої розчепіреними ямами.
— Центральна дорога багато років навіть ямкового ремонту не бачила. Нам перед виборами постійно обіцяють відремонтувати її та сусідні вулиці. Та вибори проходять, а ями на дорогах тільки збільшуються. Ось перед останніми виборами навіть техніку привезли, але потім забрали, так нічого й не зробивши, — згадує місцева пенсіонерка Наталія Михайлівна.
Журавчани зазначають, що схожі проблеми, напевно, є у багатьох селах.
— Але через наш населений пункт їздить дуже багато як вантажних, так і легкових автівок. Крім цього, нашою дорогою щоденно курсує транспорт до сусідньої Кіровоградської області. Тому ремонт центральної вулиці для нас — потреба нагальна, — додає інша жителька Журавки Любов Сопільняк.
По допомогу селяни звернулися до районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ», і їх відразу почули.
Нещодавно директор ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолій Ткаченко зустрівся із мешканцями села, аби разом обговорити межі та терміни ремонтних робіт. У ремонт товариство готове вкласти близько мільйона гривень — за ці кошти проведуть якісний ямковий ремонт. Одночасно із ремонтом дороги обіцяють подбати про безпеку дітлахів, встановивши біля місцевої школи «лежачого поліцейського». Впоратися з ремонтом дороги у Журавці планують вже до кінця року.
Сільський голова Журавки Микола Вайвала зауважує, що не кожному селу пощастило із таким відповідальним орендарем.
— Із ГК «ЛНЗ» наше село співпрацює вже понад п’ять років. Партнерські угоди укладатимемо й надалі. Думаю, згодом за їхньої допомоги проведемо не тільки ямковий, а вже й капітальний ремонт, — переконаний Микола Степанович.
Ганна ШВЕЦЬ.