Відфотошопити себе у реальності

Ні для кого не секрет, що кожен хоче виглядати як найкраще. У пошуках способу покращити себе візуально, люди знаходять різноманітні методи: хірургічне втручання, косметологічні зміни, «ін’єкції краси». Проте такі процедури затратні. Найпоширенішою та найдоступнішою процедурою у зміні зовнішності є фотошоп. Програма, за допомогою якої можна змінити у собі будь-що. Сотні хлопців та дівчат часто корегують свої форми завдяки цій програмі для того, щоб отримати бажаний результат. Щоправда, ефект тут віртуальний, лише картинка у соціальних мережах змушує повірити у таку красу. Як же втілити її у реальність і отримати довготривалий результат? «Шполяночка+» поспілкувалась із Юлією Репях, яка завдяки своїй наполегливості та непереборному бажанні стала кращою версією себе.

Що стало поштовхом змінити себе? Як Ви почали працювати над собою?

- Я — мама двох діток. Після декретної відпустки, як і в більшості жінок, у мене була зайва вага. Тоді я й вирішила почати змінюватись. Мій чоловік попросив свого колегу позайматись зі мною, щоб я прийшла до форми. Так я почала займатись із тренером Костянтином Антоновим. Спочатку я кілька місяців худла, а потім він і взагалі запропонував мені готуватись до змагань із пауерліфтингу!

Кажуть, у спорті завжди знаходиш собі наставника. Хто став такою людиною для Вас?

- Безумовно, мій тренер. Я беру з нього приклад, намагаюсь перейняти досвід. Він як тренер дуже кваліфікований, і як людина надзвичайно лояльний та хороший. З ним легко знайти спільну мову та порозумітись. Взагалі, я вважаю, що без його настанов, підтримки та пропозицій цього всього не було б.

Який ритм Вашого життя?

- Як і в будь-якої мами — домашні турботи. Одна дитина в садочку, друга ще зовсім маленька. Усілякі хатні справи щодня. Тричі на тиждень я відвідую спортзал. Тренування зазвичай по 2-3 години. Добре, що мій чоловік доглядає діток, доки я у спортзалі. Я тренуюсь завдяки його підтримці. Приходжу до залу щоб відпочити фізично та морально від повсякденності. Штанга для мене як ліки.

Ви займаєтесь пауерліфтингом. Які ваші досягнення?

- Жим — 40 кг, тяга — 87, 5 кг, присід — 62, 5 кг. Ці результаті здобуті лише завдяки тренеру. Адже починала я з 10 кілограмів! Поступово на моїй штанзі набиралась вага.

Чи брали участь у змаганнях? Які плани на майбутнє?

- Звичайно! Брала участь у змаганнях в Києві (по жиму), де здобула 1 місце. У Кременчузі також (по тягі) посіла 2 місце. Для мене це неймовірний результат. У планах знову змагання у Кременчузі, Києві та обласні у Черкасах. Підготовка наразі йде сумлінно, хочеться знову показати гідний результат!

Як змінилось життя на «до» та «після»?

- За 1, 5 року занять у спортзалі та 1, 3 пауерліфтингом моє життя змінилось кардинально. Починаючи з візуальних змін. Я схудла до 47 кілограмів. Стала більше подобатись собі, відчула впевненість та прагнення йти вперед. Після отримання нагород з’явилось бажання працювати ще, бо далі — більше. Та і взагалі погляди на життя змінились.

Що порадите нашим читачам, які також прагнуть змін?

- Скажу коротко — усе можливо! Головне, щоб було бажання. Якщо є бажання і підтримка, то усе реально. Немає такої цілі, якої неможливо досягнути!