Налагоджено співпрацю з ГК «ЛНЗ» з вирощування гібридів сільгоспкультур

Співпрацю з лебединцями Володимир Потапенко налагодив замолоду зі світлої пам’яті Віктором Кравченком, який очолював «Лебединський насіннєвий завод». Ще в 1993 році вони разом вирощували на експериментальних полях гібридний буряк, який вражав своїми якостями і габаритами.

Сьогодні ж СТОВ «Лан» активно співпрацює з ГК «ЛНЗ» на чолі з Дмитром Кравченком в частині вирощування гібридної кукурудзи.
— Це дуже надійні і порядні партнери, ніхто нікого не дурить, працюємо на взаємодовірі і на результат, — наголошує Володимир Миколайович. — Бо самотужки таку справу нашому господарству не потягнути в зв’язку з великими затратами.

Свій колектив Володимир Потапенко високо цінує, вважає його надійним. «Можу спати спокійно і від’їжджати далеко у справах, вони в цей час не підведуть!» — хвалиться пан Володимир. Особливо варті похвали такі працівники як доярка Меланія Гуджій, яка видоює 5000 л на корову, телятниця Ніна Іванова, за роботи якої середньодобовий приріст ваги складає 800 г, а також доглядач абердинів Олександр Гибаленко, механізатори Сергій Різник та Віктор Костюренко, водії Микола Трощенко та Сергій Марцевич, та інші.