Відомий комік Марк Куцевалов відвідав Шполу

У рамках благодійного туру «Від центру Європи до центру України» на шляху до його фінальної точки — артоб’єкта «Серце України» — Шполу відвідав Марк Куцевалов. Це відомий комік, неодноразовий чемпіон Ліги сміху, лідер команди «Прозорий гонщик».

Це вже третя реаліті-подорож гумориста, метою якої став збір коштів на розмінування країни, а саме на 6 машин розмінування на дистанційному керуванні та 6 вантажних напівпричіпів, щоб ці машини перевозити в межах країни. Перший похід був з Чорноморська до Говерли, тоді зібрали на 3 машини швидкої допомоги для військових та на позашляховик. Другий похід був із Києва до Херсона — придбали 2 пожежні машини.

Отже, Марк вирушив із с. Ділове (Закарпатська обл.) — географічний центр Європи до с. Мар’янівка (Черкаська обл.) — географічний центр України. Цей піший похід тривав трохи більше 60 днів. За цей період мандрівник устиг знайти собі нову подружку — собачку Трінкі, зламав руку.

Мета крайньої мандрівки була конкретною і реальною. Доки Марк ішов від центру Європи до центру України, йому вдалося зібрати близько 9 млн грн.

Знаючи про те, що фінал цієї подорожі — артоб’єкт «Серце України» — до нього з’їхалася велика кількість шанувальників артиста із різних куточків нашої області і з Черкас, які слідкували за ним увесь цей час та підтримували.

За інформацією Шполянської міської ради