ВІДПОЧИНОК ЗАВЕРШИВСЯ. ВІДПОЧИНОК ТРИВАТИМЕ?

В останній день червня завершилася перша табірна зміна у ПрАТ «Дитячий оздоровчий табір «Олімпія». Дітки залишилися задо-волені відпочинком, тож деякі з них навіть не хотіли їхати додому.

Як поінформував редакцію директор табору Віктор Діденко, під час першої табірної зміни, яка тривала майже три тижні, оздоровилося 76 діток. Для відпочиваючих було організовано 5-разове харчування. М’ясними продуктами табір забезпечували Черкаська продовольча компанія та місцевий підприємець Марія Собеннікова. Також було організовано насичену культурно-дозвільну програму. Дітлахи брали участь у всіляких творчих конкурсах, спортивних змаганнях. Правопорядок в таборі щовечора забезпечували три працівники міліції. Колектив вихователів складався в основному із студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

В колективі сподіваються, що незабаром розпочне свою роботу і наступна табірна зміна, під час якої зможуть оздоровитися дітки не лише зі Шполянщини, а й інших міст Черкащини. Для цього тут докладається багато зусиль.

Віктор КРАВЧЕНКО(фото автора).