Відремонтувати дорогу до Василькова допомогли соцпартнери

Дорога, яка зв’язує Шполу та Васильків, останній раз ремонтувалася понад 10 років тому. Васильківців, які щодня добираються до Шполи власним транспортом чи рейсовим автобусом, непокоїв стан цього автошляху, який давно потребував ремонту.

Жителі села направляли свої звернення до «Укравтодору», який має опікуватися станом доріг районного значення, та результатів це не дало. Тож сільська влада і звернулась до соцпартнерів – ПОП «Нива-2003» (ГК «ЛНЗ»).

— Років 4 тому орендарі допомагали робити тут частковий ремонт. А повністю всю дорогу ремонтували ще понад 10 років,— розповідає сільський голова Іван Дубина.— Жителі села порушували це питання неодноразово, ми звертались і в «Укравтодор» м. Київ, де отримали відповідь, що коштів у державному бюджеті не вистачає для того, щоб ремонтувати дороги загального користування. Тому, як і завжди, нам допомагають орендарі, а саме ГК «ЛНЗ», які вирішили за свої кошти відремонтувати хоча б частинку дороги, щоб люди могли нормально пересуватись.

Минулого понеділка за сприяння соцпартнерів проведено ремонтні роботи на ділянці, що з’єднує село Васильків та Шполу. Процес контролював сільський голова с. Васильків Іван Дубина та директор ПОП «Нива-2003» (ГК»ЛНЗ») Олег Кошовий.