Відтепер обіди для нечаєвських школярів готуватимуться на новенькій плиті

Нарешті нечаєвська школа має плиту, про яку так довго мріяли у цьому закладі. Кошти на її придбання збирали всі гуртом — селами Маслове та Нечаєве. До благочинної акції долучилися небайдужі люди цих сіл.

— Плита, на якій до цього готували у школі, була придбана ще на початку сімдесятих років минулого століття, — розповідає директор Нечаєвської школи Ольга Приємська. — Чавунні конфорки на ній вже давно зносилися і, звичайно, замінити їх не було такої можливості, оскільки аналогів такого обладнання вже давно не випускають. Ми мріяли придбати для школи сучасну плиту, та у відділі освіти такої фінансової можливості не було.

Але приємно, що нашою проблемою перейнялися небайдужі люди, завдяки яким ми тепер маємо новеньку плиту на 6 конфорок, яку днями за 16 тисяч гривень отримали із Харкова.

Ми дуже вдячні сільському голові с. Нечаєве Володимиру Приходьку, підприємцеві Миколі Павловському, директору місцевого товариства «Іскра» Сергію Ніковському та всім фермерам-одноосібникам за таку допомогу нашій школі.

За рахунок сільського бюджету сьогодні харчується 80 школярів цього навчального закладу. Це абсолютно всі діти з 1 по 11 класи. Дворазовим харчуванням забезпечені й 17 малюків дитячого садка.

Сьогодні Нечаєвська школа підтримує тісний зв’язок із Групою компаній «ЛНЗ». Вагому підтримку сільській школі почало надавати й місцеве підприємство «Іскра».

— Скільки б ми не зверталися до його керівника Сергія Ніковського щодо вирішення шкільних господарчих проблем, ніколи не чули відмови. Він особисто приїздить і прямо на місці оперативно вирішує їх. Завдяки фінансовій підтримці господарства ми тепер можемо користуватися мережею Інтернет. А до новорічних свят отримали сертифікат від СТОВ «Іскра» на придбання будівельних матеріалів для школи, — зазначає Ольга Петрівна.

Лариса БАЧИНСЬКА