Відзначено працівників управління Пенсійного фонду України

У першу неділю листопада в Україні відзначається свято працівників соціальної сфери. Цей день ― чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності.

В колективі управління Пенсійного фонду України в Шполянському районі працюють професійні та небайдужі люди, які з відповідальністю ставляться до виконання своїх обов'язків та роблять усе, щоб ті люди, які звертаються до установи за консультаціями ― отримали кваліфіковану допомогу, чуйне ставлення до їх життєвих проблем і, насамперед, залишились задоволені результатами та рівнем обслуговування.

В день професійного свята грамотою Шполянської районної державної адміністрації за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків відзначені кращі працівники управління: заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Галина Грама, головний спеціаліст бюджетно-фінансового відділу Аліна Кошова та головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Ілона Кузнєцова.

Колектив управління Пенсійного фонду вітає колег з професійним святом. Нехай множаться наші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять людську шану та повагу.

Світлана ПЛОСКОНОС, головний спеціаліст з персоналу управління Пенсійного фонду України в Шполянському районі.