Відзначили Міжнародний день миру

Щороку в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами.

Раніше для нас, українців, мир був повсякденною реальністю. На вулицях нашої неньки-України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе — на Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чистим та голубим, щоб завжди цвіли посмішки на обличчях у людей.

Події, які відбуваються сьогодні на сході нашої країни, не залишили байдужими і школярів нашого навчально-виховного комплексу. Цьогоріч усі учні та вихованці Мар’янівського НВК стали активними учасниками акції «Голуб миру» — всі учні від 1 до 11 класу та вихованці дитячого садочка внесли свій вклад, аби їхнє сьогодення було мирним. Розпочався день загальношкільною лінійкою, під час якої хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв Небесної сотні та військових в АТО. Продовжилася лінійка загальною інформацією про історію походження Міжнародного дня миру та інформацією про заходи, які зазвичай цього дня проводяться у світі. Цього ж дня вчителі провели виховні години на тему «Ми хочемо у мирі жити». І завершили акцію загальношкільним фото у формі «голуба миру».

Наталія ОЛИФІР, заступник директора Мар’янівського НВК з виховної роботи.