Виїзна перемога «ЛНЗ-Лебедин»

11 серпня відбувся другий тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ-Лебедин» свою чергову зустріч проводив в с. Демидів Вишгородського району Київської області. Суперник — ФК «Діназ» м. Вишгород.

Гра пройшла в безкомпромісній боротьбі , у першому таймі зустріч проходила в рівній боротьбі, суперники мали моменти, але не реалізували їх, добре діяли воротарі обох команд.

У другій половині зустрічі краще діяли наші футболісти, які зуміли нав’язати свою гру суперникам.

На 69-ій хвилині наші гравці розіграли штрафний удар — Антон Вакуленко прострелив з флангу, а В’ячеслав Ткаченко замкнув передачу — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». У подальшому команди мали можливості, але не реалізували їх. Отже, виїзна перемога «ЛНЗ-Лебедин».

Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе 18 серпня на «ЛНЗ-Арені», суперник — «Чайка» м. Вишгород  Київської області.

22 серпня на «ЛНЗ-Арені» відбудеться зустріч розіграшу національного кубка України. «ЛНЗ-Лебедин» прийматиме команду «Гірник» м. Кривий Ріг.