У Матусівській ОТГ двом дітям-сиротам придбали житло

У червні 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів №515, відповідно до якої діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їхнього числа мають право на придбання житла або отримання грошової компенсації за рахунок державної субвенції. Двоє дітей Матусівської ОТГ вже скористалися цією можливістю. Про це повідомляє «Вісник Матусівської громади».

 На виконання цієї постанови у Матусівські сільській раді було створено комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їхнього числа.

Кошти в порядку черги розподіляє обласна комісія. Таким чином двом дітям-сиротам з села Матусів за рахунок державної субвенції придбано квартири. 

На 2021 рік служба у справах дітей Матусівської сільської ради розробила програму, щоб діти-сироти, які наступні у черзі, також могли за рахунок субвенції отримати житло.