Виховання патріотизму: зустрічі з воїнами, подарунки в зону ООС

Напередодні Дня Захисника Вітчизни у рамках роботи «Школи довіри» у Шполянській ЗОШ №1 стартувала спільна акція батьків, учнів, вчителів «Дякуємо вам, патріоти!». Її метою є виховання патріотизму у дітей.

— У освітньому закладі проводилося спілкування за участі батьків, колишніх учнів-учасників бойових дій у зоні ООС. Також спільними стараннями ми готували подарунки для наших захисників – батьківський та педагогічний колективи — солодощі, а учні — малюнки, листи і сувеніри, розповідає педагог-організатор школи Марина Киченко.

А у рамках акції «Дякуємо вам, патріоти» минулого тижня у 3-Б класі Шполянської ЗОШ №1 відбулася зустріч з татом учениці Ані Гетьман, учасником бойових дій в зоні АТО Миколою Миколайовичем.

Головна мета, з якою приїхав воїн, — донести дітям усю правду про події на Сході, про причини виникнення конфлікту. Воїн намагався достукатися до сердець підростаючого покоління, пояснити, що таке патріотизм. Розповів дітям, чому варто добре вчитися, бути справжнім громадянином своєї країни і не соромитись, що ти патріот.

Як зазначає Микола Гетьман, він щиро радів, бо бачив, як під час зустрічі очі дітей були наповнені цікавістю і школярі ставили дорослі запитання.
Наприкінці бесіди діти аплодували і висловлювали слова подяки воїну -захиснику за мужність і відвагу.

У 3 –А класі також було організовано зустріч з воїнами: братами – Сергієм та Олександром Кузьменками.

З допитливістю та цікавість слухали діти розповіді захисників про бойові дії, що відбуваються на Сході нашої країни. Брати поділилися спогадами і своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.

У цьому класі навчаються сестрички юних захисників, які гордяться своїми братами.

Такі зустрічі навчатимуть дітей шанобливому ставленню до Батьківщини, а також зрозуміти, що Україна єдина, неподільна держава.