«Виліт з Кубку і лідерство в Чемпіонаті»: як грали шполянські футболісти цього тижня

Дві потужні гри за чотири дні чекали на лебединців цього тижня. Обидва поєдинки наші футболісти грали на чужому полі. В одній з ігор «ЛНЗ» не зміг втримати рахунок і зазнав прикрої поразки в кубковій грі, завершивши боротьбу в турнірі. Про перебіг матчу йдеться на сайті футбольного клубу.

В’язкий, бойовий футбол видали команди в Полтавській області. Перший тайм пройшов у боротьбі з більшою перевагою «ЛНЗ» в моментах. Близькими до голу були Дєдов, Колос і Поступаленко. Щодо «Олімпії», то команда намагалась загрожувати через подачі з флангів і швидких вінгерів. Перший тайм завершився 0:0.

Після перерви «Олімпія» мала чисту нагоду відзначитись, але голкіпера Козаченка підстрахувала стійка: нападник головою підрізав подачу з глибини в каркас, а на підбиранні гравців «Олімпії» не опинилось. Лебедин відповів, мабуть, найкращим у грі шансом: Колос влетів на дальню стійку під простріл Дєдова, але м’яч полетів вище воріт.

Після цього Савинці відразу забили. Принаймні, так вирішив арбітр. Подача з кутового зайшла в єдиноборство на другому поверсі, після чого м‘яч перетнув лицьову лінію, однак гравець господарів дограв епізод, як у баскетболі: м‘яч землі не торкнувся, отже, не вийшов, і скинув на голову Кірпіченка – 1:0.

Наставники команд відразу провели серію замін. Здавалося, зараз «ЛНЗ» активізує резерви і почне домінувати, але суддя швидко вилучив Поступаленка, показавши другу жовту картку за фол в центрі поля. «Олімпії» це дуже допомогло.

Лебедин пішов усіма силами вперед, зокрема зіграв з двома нападниками Качуром і Литовчаком, до яких підключився ще й Листопад, однак забити так і не вдалося, хоча сподівання були, що от-от якийсь рикошет призведе до голу.

У підсумку «ЛНЗ» зазнав поразки 1:0, а два пропущені вдома м‘ячі пустили «Олімпію» у півфінал Кубку України.

Вже за декілька днів лебединці зіграли на виїзді в Чернігові, де сповна відігралися з прикру поразку двома днями раніше. У грі проти місцевого ФК «Чернігів» лебединці двома влучними ударами у ворота господарів застовпили собі перше місце у Чемпіонаті. Голами в грі відзначились хавбеки «ЛНЗ» Грицай та Дєдов.