Випускники ліцею вже мають роботу, а деякі продовжать навчання у технікумі

На минулому тижні на території Васильківського професійного ліцею проходили урочистості з нагоди випускного свята для трьох груп за спеціальностями «будівельники» та «механізатори». Інші спеціальності відзначають випуск наприкінці року. Дипломи про здобуття професійної освіти отримали 23 учні-будівельники та 52 учні-механізатори, які вручив випускникам викладач із спеціальності Віктор Мак­симчук.

Як розповіла завуч закладу Оксана Матіка, всі діти відразу будуть працевлаштовані за своїми спеціальностями, адже Васильківський ліцей тісно співпрацює із багатьма роботодавцями.

— Наприклад, учні зі спеціальностями муляр, лицювальник-плиточник всі вже мають роботу — на Васильківському цегельному заводі, на будівництві у приватного підприємця, а семеро навчатимуть­ся у Тальнівському технікумі, — каже викладач із спеціальності Валерій Дашко.

— Закінчивши технікум, наші випускники мають можливість і до вузів вступати, — доповнює Оксана Матіка, яка зазначила, що в ліцеї нині навчаються діти не лише з усього Шполянського району, а й з інших. Реформа закладу, яка назрівала майже рік до цього, поки що призупинена і задумане об’єднання із Звенигородкою не реалізується, відповідний на­каз МОН відмінено. Однак який би там варіант реорганізації не обрали, ані кількість спеціальностей, ані кількість учнів та вчителів тут не зміниться. Тож випускники після 9-ти та 11-ти класів за бажання можуть вступати до Васильківського ліцею, який справді надає корисні знання, професійні навики, які стануть у нагоді в житті. Студентам безкоштовно надається гуртожиток, триразове харчування, а та­кож щомісячна стипендія у розмірі 311 грн.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).