Вирощування високоякісного посівного матеріалу с. г. культур Групою компаній «ЛНЗ» дає можливість додатково створювати 1200 робочих місць

Вирощування високоякісного посівного матеріалу сільськогосподарських культур надзвичайно складний і відповідальний процес. Незважаючи на високий рівень технологічного забезпечення компанії, ручна праця також має місце. Соціальна складова відіграє важливу роль в часи інтенсифікації виробництва.

       На 170-гектарному полі гібридної кукурудзи, що розташоване у Кримках і яке жартома називають «Біля дуба», було доволі багатолюдно — 280 працівників з кількох населених пунктів Шполянщини працювали на пасинкуванні батьківських форм посівів королеви полів.

       Щоранку підвозять автобусами   на поле мешканців Станіславчика, Сигнаївки , Павлівки , міста Шполи та інших населених пунктів району, є працівники яких підвозять навіть з інших сусідніх районів нашої області. які працюють над формуванням посівів гібридної кукурудзи, яка Групою компаній «ЛНЗ» культивується на 4500 гектарах. В Кримківському підрозділі СТОВ «ЛНЗ-Агро» контролює хід виконання робіт обліковець Павлівського відділення Валентина Омельченко. На кожному полі працівники займаються різними роботами — наприклад, в Сердегівці цього дня видаляли мітелки з материнських форм посівів кукурудзи. Всі роботи оплачуються відразу ж по закінченні робочого дня, і всі працівники розвозяться по домівках.

         Всього ж на період літніх польових робіт Група компаній «ЛНЗ» планує створити додатково близько 1200 робочих місць . На час репортажу на полях насінницьких посівів працювало 800 жителів багатьох населених пунктів Шполянщини.

Віктор КРАВЧЕНКО (фото автора).

             НА ЗНІМКУ: представник Групи компаній «ЛНЗ» Сергій СТРУК і обліковець Валентина ОМЕЛЬЧЕНКО перевіряють якість пасинкування насінницьких посівів кукурудзи в Кримках.