«ВИРВАЛИ» НІЧИЮ НА ОСТАННІЙ ХВИЛИНІ ЗУСТРІЧІ

29 серпня відбувся тринадцятий тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги. Свою чергову зустріч ФК «ЛНЗ-Лебедин» проводив на міському стадіонв «Колос» з ФК «Ретро» із Ватутіного. Гра розпочалася атаками господарів поля, які методично нарощували атаки на ворота гостей, та захист суперника вміло оборонявся. Також вдало діяв воротар гостей. Але так продовжувалося лише до 29-ої хвилини, коли Андрій Колодяжний ювелірною передачею вивів на ворота гостей Артема Охріменка, який не схибив — 1:0 на користь господарів. Потім гра перейшла в спокійне русло, команди шукали шляхи до воріт суперника.
Другий тайм розпочався з обопільних атак, але у всіх небезпечних випадках вдало діяв захист не лише господарів, але й гостей. Коли до кінця зустрічі залишалося 15 хвилин, футболісти «ЛНЗ-Лебедин» допустили помилку, в результаті якої гості зрівняли рахунок — 1:1. Через декілька хвилин ФК «Ретро» проводить чергову контратаку, яка завершується взяттям воріт господарів — 2:1 на користь гостей. Здавалося, що матч закінчиться перемогою суперника, але на останній хвилині доданого артбітром часу Віктор Александров зрівнює рахунок — 2:2.
Наступну зустріч ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 5 вересня в с. Кочубіївка Уманського району з місцевим «Базисом».