Віталій Грицай — кращий бомбардир чемпіонату області

28 жовтня відбувся заключний двадцять другий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги.

«ЛНЗ-Лебедин» свій матч проводив у м. Кам’янка з командою «Олімп».

Зустріч пройшла за повної переваги нашої команди, яка впевнено володіла ініціативою, позбавляючи суперника володіння м’ячем. Гравці «ЛНЗ-Лебедин»  мали декілька моментів для взяття воріт господарів уже в дебюті зустрічі, але їх підводила неточність при завершальних ударах. Лише наприкінці першого тайму Віталій Грицай відкриває рахунок 1:0 на користь гостей. Так завершується перша половина поєдинку.

У другому таймі зустрічі Віталій Грицай забиває ще два голи. 3:0 — на користь «ЛНЗ-Лебедин». Наприкінці матчу Сергій Барбанов забиває четвертий гол зустрічі — 4:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Отже, «ЛНЗ-Лебедин» учетверте став чемпіоном області, а Віталій Грицай, забивши 22 голи упродовж чемпіонату, став кращим бомбардиром чемпіонату області.

«ЛНЗ-Лебедин» дякує своїм уболівальникам за палку підтримку у матчах кубка, чемпіонату області та кубка серед аматорських команд як на «ЛНЗ-Арені», так і на виїзних зустрічах.