Вітання міського голови Сергія Кравченка з нагоди 422-ої річниці з дня заснування Шполи

Дорогі шполяни та гості міста!

Я щиро вітаю вас із 422-ою річницею з дня засну­вання Шполи.

Наше місто — трудівник, борець, митець, будівничий... Завжди мо­лоде, воно з кожним ро­ком стає затишнішим і комфортнішим: перевтілюються його вулиці, пар­ки і сквери, створюється сучасна інфраструктура. Але водночас йому вдається зберегти свою унікальність, свою неповторну душу…

Та найбільше надбан­ня Шполи, її гордість — містяни. Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Тож я дякую кожному з вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та  починання, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, покращен­ня добробуту шполян.

Я дякую всім шполянам за небайдужість, за таке просте, але вкрай важли­ве сьогодні, бажання змін на краще. Упевнений, лише об’єднавшись великою ро­диною, ми здатні на великі звершення!

Щиро бажаю всім шпо­лянам сімейного затиш­ку, благополуччя, міцного здоров’я! Нехай Господь оберігає наші родини! Не­хай збуваються світлі мрії, реалізуються добрі плани! Нехай нарешті в Україні запанує довгоочікуваний мир, а наша Шпола квітує в успіхах своїх жителів, у радісних посмішках дітей!

Міський голова Сергій КРАВЧЕНКО.