Військовослужбовця зі Звенигородщини, який перебуває у російському полоні, засудили до 25 років ув’язнення

Росіяни засудили до 25 років українського військового Олександра Кузьменка, який родом зі Звенигородщини. Він перебуває у полоні з березня 2022 року.

Про це повідомляє "Шполяночка+".

Йому внесли вирок за нібито підбурювання до вбивства мирного населення. В оприлюдненому відео Олександр зізнається, що згідно з його наказом розстріляли двох цивільних-велосипедистів.

На це відреагував рідний брат полоненого Сергій. Він опублікував допис у соціальних мережах, де звертається до Олександра. Знає, що брата змусили сказати ці слова. Вказав і на його зовнішній стан.

"Брат тримайся, я знаю що вони заставили тебе це сказати, а по друге які н**ер там цивільні лиця були в тому пеклі та ще і на веліках! Стан здоров'я видно на відео: права нога коротша і висить, як маятник, передні два зуби вибиті (це тільки те, що видно), морять голодом також дуже видно, брови збрили питання навіщо, а татухи, хто знає, ті знають його татухи і які вони, а тепер, любі пані та панове, включіть фантазію і уявіть як вони "видаляли" ті татухи", - написав Сергій Кузьменко.

Фейковим судом було встановлено, що з 10 по 21 березня 2022 року Олександр Кузьменко виконував обов'язки військової служби у пункті управління під назвою «Окоп» у місті Маріуполі, де здійснював керівництво підлеглими військовослужбовцями.

Вироком суду Кузьменку призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 25 років із відбуванням у виправній колонії.Коментарі

Андрій :

Рашисти тварини, яких треба знищити до лапи

Антоніна :

Сволота, немає прощення! 😪

Людмила. :

По перше, в полон він вийшов не в березні, а 16 травня. Це вже брехня.