Визначено напрямки шефської допомоги військовим АТО

У Шполянській райдержадміністрації розробили план заходів з виконання Указу Президента України «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України».

Ця робота проводиться з метою надання допомоги щодо забезпечення військових частин продовольством, пально-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, а також сприяння розв’язанню соціально-побутових проблем військовослужбовців.

Керівник району Володимир Потапенко підписав відповідне розпорядження Шполянської райдержадміністрації, в якому йдеться про здійснення шевства органів місцевої влади над військовою частиною В-5912 (її 14-ий окремий мотопіхотний батальйон перебуває в зоні АТО).

— Нещодавно до Шполянської райдержадміністрації приїздив командир цієї військової частини Роман Пилипенко і ми обговорили питання налагодження шефської допомоги військовослужбовцям-землякам, які несуть службу в АТО, — розповів перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Юрій Козоріз. — Разом із ним ми визначили основні завдання на вирішення різних проблем батальйону, зокрема, потрібно ремонтувати 60% автомобілів їх автопарку, на що потрібно спрямувати 150—170 тис. грн.

Отже, шукаємо різні незаборонені законом варіанти пошуку цієї суми. Сподіваюсь, що нас підтримають у цьому всі небайдужі жителі району, підприємці, сільгоспвиробники, які спрямовуватимуть спонсорські кошти на покращення соціально-побутових умов військовослужбовців.

Наталія СТОРЧАК.