Визначено переможця конкурсу на посаду директора школи №2

За результатами конкурсного відбору на посаду директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ, який відбувся 24 травня, із двох кандидатів більшу кількість балів набрав вчитель історії Олександр Гончар.

Гончар Олександр Анатолійович у 2001 році закінчив Корсунь-Шевченківське педагогічне училище, отримав диплом з відзнакою молодшого спеціаліста; у 2007 році — Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Історія». Працює за фахом з 2001 року в Шполянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей»; останнє підвищення кваліфікації в 2014 році пройшов за спеціальністю вчитель історії, права, етики, економіки, людина і суспільство. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та звання «вчитель-методист». Ббрав участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2011», переможець в обласному етапі.

За результатами конкурсу кандидат Катерина Сімон набрала 153 бали, Олександр Гончар — 198 балів із 200 максимально можливих балів, який згідно із одноголосним рішенням комісії став переможцем конкурсного  відбору.

Відповідно рішення конкурсної комісії рекомендовано подати кандидатуру Гончара Олександра Анатолійовича на посаду директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ для погодження виконавчим комітетом та сесією Шполянської міської ради ОТГ та укласти з ним контракт строком на 2 роки як для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше.

Наталія ДАВИДЕНКО