У обласному військкомісаріаті триває відбір громадян на військову службу за контрактом

У відділі комплектування та призову зазначають, що в пріоритеті комплектування бойових військових частин та підрозділів ДШВ і Морської піхоти.

- Останнім часом, серед запропонованих підрозділів, громадяни надають перевагу 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, так як цей підрозділ базується до нас найближче, – розповідає ТВО начальника відділу комплектування та призову старший лейтенант Андрій Ніцак. – Лише за минулий місяць із Черкащини ми направили до цієї бригади з пів сотні громадян». В середньому за місяць з Черкаського ОВК до військових частин відправляється понад 100 громадян.

Андрій Ніцак додає: «На жаль не всі кандидати можуть пройти медичний огляд та професійно-психологічний відбір – так як кожна військова частина, відповідно до умов служби, ставить різні вимоги. Проте ми допомагаємо кожному бажаючому зреалізувати себе у бажанні обрати професію – захисника України і пропонуємо інші військові частини відповідно їх вимог».

Якщо Ви бажаєте вступити на військову службу за контрактом, звертайтесь до районний військових комісаріатів Черкаської області та до

Черкаського обласного військового комісаріату за адресою: м.Черкаси вулиця Хоменка, 19.

Телефон: +38(0472)37-20-20

За інформацією пресслужби Черкаського ОВК