Внесено зміни до земельного законодавства стосовно грошової оцінки земель

У попередньому номері «Шполяночки+» відділ Держгеокадастру в Шполянському районі оприлюднив матеріал щодо грошової оцінки земель.

Повідомляємо, що в зв’язку з набранням чинності з 1 січня 2017 року Законом України № 1797-Y111 від 21 грудня 2016 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» річна сума платежу за оренду земель державної і комунальної власності з 2017 року не може бути меншою розміру земельного податку, встановленого для відповідної категорії земель на відповідній території.

Крім того, Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України №489 від 25 листопада 2016 року «Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів» внесено зміни до порядку визначення нормативної грошової оцінки земель та земельних ділянок населених пунктів.

Враховуючи наведене вище, відділ Держгеокадастру в Шполянському районі Черкаської області звертає особливу увагу землекористувачів на необхідність врахування положень вказаних нормативно-правових актів при вирішенні правовідносин, зв’язаних з користуванням земельними ділянками.