ВО «ЧЕРКАЩАНИ» затвердили кандидатів у депутати до обласної ради

У Черкасах 26 вересня відбулася конференція Черкаської обласної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ», на якій було висунуто, обговорено і затверджено список кандидатів у депутати Черкаської обласної ради.
Конференцію, у якій взяло участь близько 700 членів об’єднання з усіх районів Черкаської області, урочисто відкрив секретар ради обласної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ», відомий волонтер Олександр Коваленко. Список кандидатів до обласної ради від «ЧЕРКАЩАН» очолила Валентина Коваленко — голова обласної ради, відома політична і громадська діячка, письменниця, кандидатура якої була підтримана делегатами конференції одноголосно.

Валентина Михайлівна подякувала колегам за довіру і підтримку та наголосила, що кандидати від «ЧЕРКАЩАН» балотуватимуться в усіх районах області.

— Це результат великої кропіткої роботи небайдужих людей, які увійшли до об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» і створили потужну команду, — зауважила вона. — Актив об’єднання вже багато років працює на Черкащині і завдяки цьому має значну підтримку земляків. Громада області потребує справжніх лідерів, які знають проблеми черкащан, які своєю роботою здобули довіру місцевої громади. Їм вдалося згуртуватись у перспективну політичну силу, головною метою якої є розвиток Черкащини, кожного району, міста і села. Завдяки підтримці обласного громадського активу, об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» стало найпотужнішою громадсько-політичною силою на Черкащині.

До списку затверджених на конференції кандидатів до облради від Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» увійшли працівники освіти і медицини, учасники АТО та волонтери, представники різних галузей виробництва та сільського господарства, науковці та громадські активісти. Є серед кандидатів жінка — учасниця АТО Ірина Гаркавенко.

Всі кандидати були представлені учасникам конференції. Серед них — шполяни Василь Уманець (округ №51 — м. Шпола), Анатолій Ткаченко (округ №52 — села Веселий Кут, Журавка, Маслове, Лебедин, Лип’янка, Матусів, Нечаєве, Станіславчик, Ярославка), Віктор Степовий (округ №53 — села Антонівка, Бурти, Васильків, Водяне, Кавунівка, Кримки, Капустине, Скотареве, Соболівка, Сигнаївка, Сердегівка, Мар’янівка, Лозуватка, Надточаївка, Терешки, Топильна, Іскрене, Товмач) відома черкаська волонтерка, координатор Центру допомоги армії (родом зі Шполи) Оксана Циганок та інші.

Команда «ЧЕРКАЩАН» живе і працює на рідній землі, вже сьогодні відбудовує Черкащину, підтримує громади, створює нові робочі місця, допомагає землякам на фронті й удома. «ЧЕРКАЩАНИ» мають досвід та готові взяти на себе відповідальність за розвиток рідного краю, це — державницька позиція.

За словами Валентини Коваленко, «ЧЕРКАЩАНИ» об’єднуються за однієї умови — разом працювати для вирішення проблем жителів Черкащини та перетворення області на кращу в забезпеченні умов комфортного проживання та економічного зростання. Всеукраїнське об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» пропонує новий принцип державної політики, спрямованої на вирішення наболілих проблем жителів районів та міст області, визначених самими людьми. Кожен житель країни має бути захищеним і відчувати себе у безпеці.

— Державі потрібні на місцях рішучі лідери, здатні до прийняття рішень та справжніх змін, здатні взяти на себе відповідальність за розвиток рідного краю. Час гуртування громади настав. Тільки ми на місцях знаємо і можемо вирішити нагальні проблеми людей нашого краю, бо ми тут живемо і працюємо, — наголосила вона.
Прес-служба ВО «ЧЕРКАЩАНИ».