Вперше у Шполі провели шаховий турнір

21 липня в Шполі вперше відбувся шаховий турнір. Його присвятили до Міжнародного дня шахів, який щорічно відзначається 20 липня з 1966 року. Ініціатива створення такого свята належить Всесвітній шаховій федерації (ФІДЕ). Цього дня під її егідою проводяться різноманітні тематичні заходи та змагання. На таку подію довго чекали всі прихильники інтелектуального виду спорту й у Шполянській громаді.

Змагання серед шахістів-аматорів організували за підтримки Шполянської міської ради ОТГ. У проведенні турніру допомогли й учасники шахового клубу на чолі із активістом клубу Петром Комарем.
В одному із павільйонів дитячого парку зібралися шахісти різного віку.

Приємно відзначити, що у турнірі змагались навіть наймолодші шполяни — учні 1-4 класів та юнаки середнього шкільного віку.
На завершення змагань, суддівській колегії було важко у визначенні призерів. Перше місце у турнірі здобув Іван Сторчак, ІІ місце — Юрій Поліщук, ІІІ місце — Віктор Колногуз. Переможці в подарунок отримали чашки-сувеніри із написом «Найкращий шахіст громади» та грамоти за підписом міського голови Сергія Кравченка.

У віковій категорії учнів середніх класів, найкращими шахістами стали Микола Килимистий — І місце та Платон Ткаченко — ІІ місце. Серед наймолодших, учнів 1-4 класів, судді визначили чотири призових місця та окрім грамот, відзначили солодкими подарунками. Тож, І місце отримав Нікіта Кондратенко, ІІ місце — Артем Рафінкулов, ІІІ місце — Денис Немель, ІV місце — Назар Сєрий.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ