«Якби не депутат обласної ради, ми і досі не мали б газу» – матусівці дякують за підтримку

Сьогодні всі ми вже настільки звикли, що у кожному домі є блакитне паливо, на якому ми готуємо їжу, яким обігріваємося в холодну пору, що навіть не уявляємо, як тепер обходитися без нього. А мешканці 35 будинків, що на  вулиці Дружби у Матусові, змогли це не просто уявити, а навіть відчути, як кажуть, на власній шкірі, як це упродовж місяця обходитися без газу. І хтозна, скільки ще їм довелося б сидіти без блакитного палива, якби вони не звернулися до депутата обласної ради Анатолія Ткаченка (ВО «ЧЕРКАЩАНИ») по допомогу.

Через пошкодження газової мережі, виявлене спеціалістами у матусівців на початку червня, від газопостачання були відключені всі жителі вулиці Дружби.

– Щоб провести ремонтні роботи, у Шполянському газовому господарстві нам поставили умову – укласти договори на обслуговування газових приладів, в іншому разі ніяких робіт не проводитимуть. Тож ми звернулися до всіх, хто проживає на вулиці, аби люди зробили це якнайшвидше,– розповідає жителька цієї вулиці  Ольга Райнова.

Але крім тих, хто мав пошкодження мережі, були й будинки, які не мали корозії, пошкоджень, але через проблеми решти також були  відключені від газопостачання.

Звичайно, що у цей непростий час не всі могли викласти чималі суми, щоб заплатити по рахунках. Окрім того, матусівці, які залишилися без газопостачання, оплатити хотіли вже по факту  виконаних робіт. Та з’ясування всіх нюансів щодо вирішення цієї проблеми  затягнулося б на тривалий час. 

 – Ми отримали великі суми, які мали сплатити – близько двох тисяч гривень за ремонтні роботи, плюс по 370 гривень за закачування газу. Зверталися до обласного керівництва «Черкасигаз», щоб нам дали роз’яснення щодо наших рахунків, але відповіді так і не отримали. Тоді ми написали звернення до депутата обласної ради від Шполянщини Анатолія Ткаченка, в якому просили якнайшвидше посприяти вирішенню нашої проблеми, – каже пані Ольга.

Анатолій Миколайович зібрав збори, запросив  на них керівника газового господарства Володимира Кравченка, якому матусівці могли поставити всі запитання, запропонував шлях вирішення проблеми. І вже незабаром у матусівських будинках знову з’явився газ.

– Сьогодні ми вже  знову з газом. Дякуємо за сприяння щодо вирішення проблеми активістці Марині Чумак, підприємцям Віті та Віктору Кавченкам, Олександру Шепелеву, голові Матусівської ОТГ Василеві Коліснику,–зазначила Ольга Райнова. – Але найбільша вдячність від усіх 35 сімей вулиці Дружби – нашому обласному депутатові Анатолію Ткаченку (ВО ЧЕРКАЩАНИ) . Уникнувши в нашу проблему, він швидко знайшов шляхи для її вирішення і консультативно, і фінансово.