ВПЕВНЕНО КРОКУЮТЬ ДО ЧЕМПІОНСТВА

15 жовтня відбувся двадцять другий тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги, в якому ФК «ЛНЗ-Лебедин» приймав на своєму полі одного з аутсайдерів чемпіонату — команду «Росава-Наша Ряба» (с. Степанці Канівського району). Гра розпочалася з атак господарів поля і вже на початку зустрічі Євген Гуд після помилки захисників гостей відкриває рахунок — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Гості пішли вперед і через декілька хвилин зрівняли рахунок — 1:1. Наша команда продовжує атакувати, але втрачає декілька слушних моментів для взяття воріт суперника. Перша половина зустрічі закінчилася з рахунком 1:1.

На початку другого тайму Антон Вакуленко проходить стрій захисників гостей, але в штрафному майданчику їхні захисники зупинили його недозволеним прийомом. Суддя призначив 11-метровий штрафний удар. Пенальті реалізував сам постраждалий — 2:1.

Господарі посилюють натиск і невдовзі Петро Степанов доводить рахунок до 3:1. Ще через декілька хвилин Олександр Лобов доводить рахунок матчу до 4:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Суперники змушені лише оборонятися. Наші футболісти продовжують натиск і Сергій Карнаух доводить рахунок до 5:1. На останній хвилині матчу гості забивають гол, скоротивши розрив у рахунку до 5:2.