Впевнено перемагаємо команду «Прем’єр-ліги»

Заключний матч на цьогорічному зборі лебединці зіграли з упевненим середняком УПЛ – чернігівською «Десною».

У першому таймі була спокійна гра. Перші 20 хвилин команди обмінювались атаками, проте нічого гострого так і не створили.

Другий тайм був значно активнішим за перший. Підтвердженням тому став гол Замуренка на 54 хвилині.

Після голу «ЛНЗ» активізувалась й «Десна». Підопічні Олександра Рябоконя створили кілька непоганих моментів біля воріт нашої команди.

На 63 хвилині  гравець сіверян пробивав по воротах «ЛНЗ», проте Норенков підстрахував Панченка і виніс м’яч з лінії воріт. А за десять хвилин Войцеховський подвоїв перевагу лебединців.

До кінця тайму надто гострих моментів команди не створили й рахунок лишився 2:0 на користь «ЛНЗ».